Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
maxhardcore
krátka sonda do duše Dezoláta
 
Ehmm
Ehmm | 24.3.2023 15:27

Niekto by si mal pozrieť film Demolition Man, ako dopadne svet, keď sa "všetci" dobrovoľne vzdajú zbraní.


salamoon
salamoon | 24.3.2023 15:41

SOM ZA MJER!


Franta Váňa
Franta Váňa | 24.3.2023 16:00

Putinovci to majú jasné, sú za mier, a preto, každý kto sa objaví na Červenom námestí pred Kremľom s papierom, na ktorom je napísané mier, skončí v base.


Mick
Mick | 24.3.2023 17:07

Cesi maju na nich pekne nove pomenovanie Chcimír.


macska
macska | 24.3.2023 18:13

Tá pani je aj za odovzdanie a zničenie ruských zbraní?


T-Bone
T-Bone | 24.3.2023 19:24

Somzamjer Protieurópsky - nový druh, ktorý sa objavil len nedávno. Je ťažké ho presne klasifikovať, nakoľko môže mať rôzne podoby, rôzny počet zubov a zároveň je niekedy ľahko zameniteľný medzi pohlaviami. Ba čo viac, niekedy ani neviete, že sa jedná o Somzamjer, kým neprehovorí zvláštnym nárečím, ktoré je kombináciou štátneho jazyka, menšinového jazyka a starovekého (dnes už "vyhynulé" a nik mu nerozumie) zvukového prejavu z po-obdobia neolitu.
V poslednej dobe majú členovia tohto poddruhu sapiens sa združovať na námestiach a verejných priestranstvách, kde sa prezentujú zlou gramatikou na tabuľkách, nesúrodými pohybmi a neznalosťou estetiky (pomimo iného).


T-Bone
T-Bone | 24.3.2023 19:31

Netaja sa širokospektrálnymi znalosťami a opačným názorom na všetko, čo je práve IN. Stále nemáme dostatočné množstvo informácií, aby sme vedeli s určitosťou vyhlásiť, že ide o neškodný druh, ktorý je len akýmsi "křovíčkom" na ceste časom alebo sa jedná o vysoko invazívny druh, ktorý má tendenciu zaberať územie a zdroje iných druhov v jeho blízkosti. Preto radšej vopred varujeme, pred argumentáciou s členmi tohto stáda...ehm skupiny, nakoľko ide o vopred prehratý argumentačný boj a čo je horšie, okoloidúci vás môžu považovať za jedného z členov tohto spoločenstva...a to nechcete.
S prianím pokojného večera váš Nechrus Užvypadne


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader