Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
maxhardcore
progresívny Ali
 
tmiro
tmiro | 20.3.2023 02:07

Myslím, že to nie je progresívny Ali, toto je liberálny Ali.
Len neviem, či to je libereálny Ali v zmysle ze je liberal, ktorý uznáva slobody ľudí alebo liberal, ktorý podľa slovenských odchovancov internetu v priaznivcov Trumpa veria ze laviciar diktátor Bruselu ti chce nanútiť homoadopciu a vymysleli si na toho laviciar pomenovanie liberal.

Heger ma teraz stranu Demokratov.

Už sa teším na ten jazykový galimatias a newspeak, keď sa komunita amerických bigotnych vidiecanov konzervatívnych republikanov odchovaných na FOX News záhadne sa vyskytujúcich na Slovensku a záhadne voliacich sociálnu demokraciu Smer začnú vyjadrovať o "demokratoch".
To zas budú ti demokrati diablovi plemä.
Možno budú zase kotleby do diskusií vypisovať ako pred voľbami 2016 ze po voľbách keď sa dostanú k moci tak koho budú vešať po kandelabroch a teraz možno budú písať ze povesaju všetkých demokratov....


mj
mj | 20.3.2023 05:45

Liberali to to dotiahli tak daleko, ze negay herci sa ospravedlnuju ze dakedy hrali gay rolu, takze toto "memecko" je uplny opak "progresivnosti"


VelkyNevykonny
VelkyNevykonny | 20.3.2023 08:23

No ja mám v poslednej dobe pocit, že herec ktorý sa aspoň raz v nejakom seriáli neoblizoval s iným chlapom, ani nie je považovaný za herca.


salamoon
salamoon | 20.3.2023 10:31

ten plagat to je nejaka blbost..... to na netflixe nemoze ist. ved mark nie je ani gay, ani trans, ani nebinarny, ale obycajny biely hetero chlap. ten si aliho nezahra.


tmiro
tmiro | 20.3.2023 11:06

Mark rapoval za Filadelfiu mesto bratskej lasky
https://m.youtube.com/watch?v=uSpR4ml8j44


tmiro
tmiro | 20.3.2023 11:23

Nevravím ze je gay ale metrosexual možno, alebo sa aspoň pravidelne sprchuje
https://m.youtube.com/watch?v=_kctwd4w7R0


tmiro
tmiro | 20.3.2023 11:27

Inak ak frustrati nedávno plakali, že morskú pannu nehrala beloska,
(aj keď neviem ze morské panny sú belosi, to je ako plakať ze Jeleňa hral černoch a nie beloch, kde to nabrali ze ariel je beloska? To akurát tak mohli čítať andersenovu knihu a ilustrátor ju tam nakreslil ako belosku)
tak potom černocha môže hrať iba černoch a gay potom ozaj iba gay.
Ale tak ja nie som frustrat ani konzervativec, ja na tom netrvám, kľudne môžu Othela hrať herci s naboxovanym ksichtom tak ako to už robia par storočí


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader