Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
maxhardcore
"Mierotvorca" v službách Kremľa, Edo Chmelár .
 
DDTT
DDTT | 21.9.2022 21:24

Putin predovšetkým vytrel zrak vlastným občanom...


salamoon
salamoon | 21.9.2022 22:02

a co cakal susnozrut? ze liliputin oznami kapitulaciu? ze vsetkym vytrel zrak....?


tmiro
tmiro | 21.9.2022 22:32

Takze Efuard Kamčatsky predsalen narukoval na rusky (dezinformacny) front


Ardent
Ardent | 21.9.2022 22:51

Toto je vtip?
Že je to vtip?
Dokonca ani Kim-Som-Chuj Chmelár nemôže byť takto blbý


Ardent
Ardent | 21.9.2022 22:55

Ak ste dnes ešte nezvracali...nie je to vtip, ozaj je to súčasť jeho postu:
https://www.facebook.com/ChmelarEduard/
"Zuzana Čaputová včera na pôde OSN vyhlásila, že Slovensko chce byť hlasom Ukrajiny. Byť hlasom Ukrajiny však neznamená byť hlasom Zelenského režimu, ale aj byť hlasom tých Ukrajincov, ktorí nechcú vojnu a predovšetkým byť hlasom obyvateľov Donbasu, ktorí trpia najviac. Je neuveriteľné, že prezidentka Slovenskej republiky vyzvala práve v prejave na najväčšom diplomatickom fóre nie na mier, ale na vojenskú pomoc Ukrajine, veriac v jej vojenské víťazstvo. Je poburujúce, že zavádzala, keď uviedla, že toto nie je prvá agresia v Európe, no uviedla len ruské a "zabudla" na agresiu NATO v bývalej Juhoslávii. Ani slovo o diplomacii...

Vladimír Putin dnes vytrel zrak všetkým naivným hlásateľom víťaznej ukrajinskej ofenzívy a slaboduchým propagandistom, ktorí si nič iné ako vojenské víťazstvo nepripúšťajú: dnešným dňom vyhlásil čiastočnú mobilizáciu a povolal do vojny ďalších 300 000 vojakov. Je strašné, že tak urobil v Svetový deň mieru. No ešte strašnejšie budú následky tohto rozhodnutia, ktoré signalizujú, že vojna bude ešte dlhšia a krvavejšia. Preto je práve dnes naliehavejšie ako kedykoľvek predtým, aby sme vyšli do ulíc a žiadali nastolenie mieru diplomatickou cestou. Buďte pri tom, je to dôležité. Už dnes o 17.00 hod. na Hodžovom námestí v Bratislave."


roman1 | 22.9.2022 07:46

Najhorsie, ze im to vela ludi zerie :(


Jojojo
Jojojo | 22.9.2022 09:11

Chmelár napísal aj niečo pre vás:

"Ninu Potarskú, ukrajinskú koordinátorku Medzinárodnej ženskej ligy za mier a slobodu, ktorá porozprávala o skúsenostiach bežných Ukrajincov (nie tých, ktorí profitujú zo Zelenského režimu), zaujala skupinka mladých militantných trollov, ktorí obďaleč stáli s nejakými transparentmi, že nechcú dialóg. Scéna ako z Orwella. Nina sa s nimi chcela porozprávať, o čo im ide. Agresívne na ňu zaútočili, že nie je "pravá Ukrajinka". Nechceli si dať vysvetliť, že má dôvod nenávidieť Putina viac ako oni, pretože trhá jej vlasť na kusy. Pre nich to bola špinavá kolaborantka. Ani náznak kritického uvažovania a schopnosti porozumieť, o čo jej ide.

Čaká nás veľa práce a budeme ešte čeliť mnohým útokom, pretože najprenasledovanejšími a najnenávidenejšími ľuďmi sú dnes paradoxne tí, ktorí chcú mier. Viacerí z nás sa dnes vyjadrovali o možnostiach skorého dosiahnutia mieru veľmi skepticky, ale odhodlane brániť ho. Ale jedno viem povedať po dnešku a včerajšku celkom určite: tieto duševné polotovary, ktoré nevedia rozoznať dôležité od banálneho, ktoré tupo urážajú bežných ľudí ("dezoláti v uliciach") a nerozumejú ich motiváciám, nie je potrebné rešpektovať. Ak si ešte stále fandia, že sú dôležití pre demokraciu, tak ich treba vyviesť z omylu: sú jej prekážkou a na ceste k jej obrode nie sú potrební. A podľa toho sa k nim treba aj správať."


leader
leader | 22.9.2022 10:00

@jojojo kazdy chce mier. Russaci chcu mier, ale s podmienkou, ze Russko si okusne kus z Ukrajiny. Ukrajinci chcu mier, ale Russaci musia odpalit domov.


Jojojo
Jojojo | 22.9.2022 10:05

Rusáci od roku 2008 trvali na tom, aby Ukrajina nebola nepriateľská.
A Amíci hneď začali pracovať, aby nepriateľská bola.


Hovado
Hovado | 22.9.2022 10:05

Jojojo veľmi ťa šokovalo že zopar ukrajinských jednotlivcov reagovali podráždene a agresívne potom čo im rusi možno vybombardovali rodnú obec alebo zabili pár členov rodiny?


Hovado
Hovado | 22.9.2022 10:06

Tí rusaci asi nie su svojprávni keď im američania diktuju kto je ich nepriateľ...


Xytrolin
Xytrolin | 22.9.2022 10:43

@Jojojo:"Rusáci od roku 2008 trvali na tom, aby Ukrajina nebola nepriateľská." 2008? To nebol ten rok, keď zelení mužíci začali obsadzovať časti Gruzínska? Vtedy to nikto tak nevnímal, ale to bola generálna skúška, že či ten "koncept" má šancu v medzinárodnom meradle... A ono sa ukázalo, že má. Dokonca keď tam Gruzínsko poslalo svoje vojsko, tak bolo medzinárodne uznané za spoluvinníka tej "vojny". Aká to naivnosť, ale to vieme až dnes, kam toto prižmurovanie očí zašlo...


Jojojo
Jojojo | 22.9.2022 10:52

Chytrolín, nemám o gulášistoch vysokú mienku, ale fakt by ste si mohli pamätať, ako to v Južnom Osetsku začalo...


salamoon
salamoon | 22.9.2022 10:54

DPC Jojojo to sa musis nasrat do kazdeho prispevku? zase mi bude chopdit po kkt upozorneni na hovadiny ktore ma nezaujimaju (ako v inej teme kde to tahate na 4 strany dpc)


Jojojo
Jojojo | 22.9.2022 10:55

A hlavne, kto presvedčil Saakashvilliho, že najlepšie bude JO dostať pod kontrolu vojenským útokom. Ten Saakashvilli, ktorí potom ušiel do USA a po Majdane robil "poradcu" v Kyjeve.
Salamoon, sorry :D


Jojojo
Jojojo | 22.9.2022 10:56

Stačí, ak na upozornennie klikneš a ono potom zmizne. Čítať nemusíš. Ja to tak pri niektorých gulášistoch robím.


Xytrolin
Xytrolin | 22.9.2022 10:58

@Jojojo: :D Ale už si nekakaj do úst!


salamoon
salamoon | 22.9.2022 11:02

ale nevrav... to ma nikdy nenapadlo. ide o to, ze tie oznamy su otravne....


leader
leader | 22.9.2022 11:12

@Jojojo | 22.9.2022 10:05 russakom je hovno do toho ci ukrajina vstupi do NATO, EU, BRICS, V4, alebo strategickeho vojenskeho partnerstva so Somalskom. To ze NATO ma nejake utocne chutky proti Russku je blud, ktoremu neveri ani Putin, ale hra tuto kartu na vsetkych dezolatov


Jojojo
Jojojo | 22.9.2022 12:35

Ukrajinci chceli byť v NATO?
Ukrajinci chceli obetovať celý priemysel Donbasu tým, že sa zo dňa na deň odstrihnú od Ruska?
Ukrajincov sa niekto pýtal, či chcú namiesto predčasných volieb občiansku vojnu a namiesto dodržiavania Minských dohôd bombardovať vlastné územia a občanov?
Slovákov, Čechov, Nemcov,... sa niekto pýtal, či chcú posielať na Ukrajinu granáty, odstrihávať sa od ruských energií a obetovať tomu vlastný priemysel? Ako to povedala Anabella v Nemecku? Že ju nezaujíma, čo si myslia nemeckí voliči?
Naďa, Korčoka, Káčera, Čaputovú,... zaujíma, čo si myslia slovenskí voliči? Alebo sú voliči v celej vyspelej demokratickej EÚ len trpení dezoláti a keby budúce voľby vyhral aj Dubček krížený s Gándhím, tak po voľbách ako prvé dostane predvolanie na americkú ambasádu, aby mu tam vysvetlili, čo a ako?


Hovado
Hovado | 22.9.2022 13:26

Jojojo nie som odbornik na danu temu ani psychiater ale skusim ti odpovedať:
Ukrajinci chceli byť v NATO?
-Neviem presne ale možno väčšina hej, lebo sa bali utoku ruska. Aj my sme vstupili do NATO a neviem si predstaviť že by nas vtedy rusi sa to zbombardovali a vraždili.
Ukrajinci chceli obetovať celý priemysel Donbasu tým, že sa zo dňa na deň odstrihnú od Ruska?
-Prečo by sa mali odstrihnuť od ruska? Veď aj my sme v NATo a s rusmi obchodujeme.
Ukrajincov sa niekto pýtal, či chcú namiesto predčasných volieb občiansku vojnu a namiesto dodržiavania Minských dohôd bombardovať vlastné územia a občanov?
-Rusi utočia na Ukrajinu, to oni bombaŕduju. Opýtali sa niekoho či možu?
Slovákov, Čechov, Nemcov,... sa niekto pýtal, či chcú posielať na Ukrajinu granáty, odstrihávať sa od ruských energií a obetovať tomu vlastný priemysel?
-Vlady, ktore zastupuju zaujmi svojich občanov o tom rozhodli, lebo chcú pomôcť slabšiemu sa braniť. A Putin nas už raz alebo dvakrat odstrihol od plynu, je len pre naše dobro aby sme vedeli bez neho existovať.
Ako to povedala Anabella v Nemecku? Že ju nezaujíma, čo si myslia nemeckí voliči?
-Kto je to a prečo ma to má zaujímať?
Naďa, Korčoka, Káčera, Čaputovú,... zaujíma, čo si myslia slovenskí voliči? Alebo sú voliči v celej vyspelej demokratickej EÚ len trpení dezoláti a keby budúce voľby vyhral aj Dubček krížený s Gándhím, tak po voľbách ako prvé dostane predvolanie na americkú ambasádu, aby mu tam vysvetlili, čo a ako?
-Politikov voliči zaujímaju, lebo na nich záleží čí budú v politike pokračovať(nie ako v Rusku). A poprosim zdroj o tom predvolavani na americku ambasadu


Xytrolin
Xytrolin | 22.9.2022 14:37

@Jojojo: Áno, pýtal. Volá sa to "slobodné voľby", ale viem, že také v Rusku nepoznáte ;)


leader
leader | 22.9.2022 18:37

@hovado vyborna odoved


tmiro
tmiro | 22.9.2022 18:42

Bol som to tomu kokltovi chmelarovi vcera okomentovat, uz nepamatam ale tusim som napusal ze fasista putin bude porazeny. Uz aom zablokovaný, asi to nebolo doatatocne mierovo uderné.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader