Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
maxhardcore

Odpovedzte si úprimne na tieto otázky, rátajte si body a na konci nájdete vyhodnotenie.1. Zdá sa vám, že vás ľudia tak vo všeobecnosti nemajú radi? Vyjadrujú vám rekordnú nedôveru, robia si z vás srandu a inak prejavujú svoje negatívne emócie voči vašej osobnosti?

Áno: + 1 bod
Nie: - 1 bod

2. Máte dojem, že sa tieto negatívne emócie voči vám absolútne nezakladajú na realite a vašu osobnosť hodnotia nanajvýš nespravodlivou optikou?

Áno: 0 bodov
Nie: 0 bodov

3. Kritizujú vás médiá za chyby, ktoré ste urobili vo svojej práci?

Áno: + 2 body
Nie: - 1 bod

4. Žijete v štáte, kde sú pri moci takzvaní “úprimní kresťania”, presne ako tomu bolo počas vojnového Slovakštátu, keď pod ich dozorom prebiehal holokaust?

Áno: + 20 bodov
Nie: 0 bodov

5. Ste jedným z tých “úprimných kresťanov” a/alebo ste to vy, kto kopu tých “úprimných kresťanov”, dostal k moci a dosadil na dôležité posty?

Áno: - 701 bodov
Nie: + 5 bodov

6. Máte kamarátov a/alebo spolupracovníkov či podporovateľov medzi fašistami a dobre s nimi vychádzate?

Áno: - 900 bodov
Nie: + 10 bodov

7. Ste na čele vládnej koalície s ústavnou väčšinou a ovládajúcou všetky zákonodárne, exekučné a silové zložky štátu?

Áno: - 1000 bodov
Nie: + 5 bodov

8. Hrozí vám alebo vašim blízkym smrť, deportácia či strata majetku len kvôli vašej viere, národnosti alebo názorom?

Áno: + 1000 bodov
Nie: - 100 bodovVyhodnotenie:

Viac ako 1000 bodov
To je zlé. Vaša situácia je mimoriadne tragická a označenie “Žid 21. storočia” je vo vašom prípade úplne namieste. Ak sa vám dá, emigrujte niekam do bezpečia.

Viac ako 0 a menej ako 1000 bodov
Je možné, že pociťujete istý diskomfort a naozaj otvorene neprajné a kritické prostredie môže vo vás občas vyvolať dojem, že ste prenasledovaný podobne ako boli Židia v 30. a 40. rokoch minulého storočia. Dovoľte nám vás však ubezpečiť, že situácia nie je zďaleka taká vážna, ako sa vám zdá a rozhodne vás neoprávňuje označovať sa za “Žida 21. storočia”. To je skrátka úplne iný level.

Menej ako 0 bodov
Dobrá správa je, že ste úplne v bezpečí a nič vám nehrozí. Zlá správa je, že ak použijete na seba prirovnanie “Žid 21. storočia” bude to vyzerať nielen smiešne, ale priam až hovadsky a bude to pomerne jasný dôkaz, že ste hlboko narušená osobnosť s prejavmi histriónstva, mesiášskeho komplexu a vážnej narcistickej poruchy. Bežní občania na to majú mnoho pomenovaní, ktoré asi na svoju adresu bežne počúvate a psychiatri vo všeobecnosti tento stav označujú ako “Igor Matovič hocijakého storočia”. A to je prirovnanie, ktoré pokojne na seba používať môžte.

 
Tučko
Tučko | 16.6.2022 17:18

Max, máš ozaj dobrý výber, ale mal by si podľa mňa uvádzať zdroje a linky. Bolo by to fér voči autorom.


blackota
blackota | 16.6.2022 17:33

Tucko> moze to robit ako karenko macka, ked sem nasype vzdy ten svoj hrnec pomyji pozbieranych po nete - "zdroj: vlastny archiv"


Omega
Omega | 17.6.2022 18:25

Hardcore, ty si nezamestnaný? Vymýšľať toľko hovadín, čo človek ani nezvládne čítať.

Alebo, nie si admin? To by celkom sedelo.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader