Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
maxhardcore
kresťania karpatského typu
 
Potratová Veriaca
Potratová Veriaca | 9.6.2022 15:53

a pritom taká kktina,
jbť bzrntov, stačí poslať polovicu deciek, tak ako ma včera inšpiroval tmiro, do aušvicu, polovicu učiek nakopať kam sa patrí a druhej polovici dvihnúť platy o 100%,

a ešte nám môžu zlacnieť cigy a prosečko
a konečne legalizovať maryšku


Omega
Omega | 9.6.2022 20:28

Hardcore, si plný nenávisti a zhadzuješ to na kresťanov.

Keď niekto povie názor, ktorý je v súlade s doterajšou morálkou (snáď s výnimkou zopár posledných rokov), hneď je nálepkovaný ako homofób, či nenávistný kresťan. A to od tých, ktorí nenávisť šíria.

My ti nebránime užívať si s rovnakým pohlavím. To je tvoje maslo. Ale neznásilňuj väčšinu, aby s tým musela súhlasiť.

Pozri sa na (tuším dnešné) správy z Cremony ...


Xytrolin
Xytrolin | 9.6.2022 23:15

@Omega: Vydávať “ťapákovstvo” za “súlad s doterajšou morálkou” je ten najskvostnejší bigotný slovný obrat, aký som kedy počul. Toto museli aspoň dva mozgy vymyslieť. Tipujem bratov Kuffovcov… S čím Vy chcete-nechcete súhlasiť?! Čo Vás vôbec do toho! Vy znasilnujete celu spoločnosť, hlučná bigotná menšina. Ale toľko sa budete srať do obycajnych ľudí, že nakoniec budete musieť znova utekať a skončite v katakombách aj s Vašimi rybickami, krizikmi a ruzencekmi. Tmári!


Omega
Omega | 10.6.2022 12:40

Dúha,
mýliš si nesúhlas s nenávisťou. Z mojej strany je nesúhlas, z tvojej 4% strany je to nenávisť. A tú prisudzujete kresťanom!

Vašim vyjadrením spôsobu života sú pride pochody. Pozri si videá väčšiny z nich. Lajná, grc, neštovice. Nesúhlasím, aby sa na to museli dívať moje deti ako na niečo prirodzené.


macska
macska | 10.6.2022 18:15

"Hardcore, si plný nenávisti a zhadzuješ to na kresťanov" - kto bol plný nenávisti v stredoveku? Kto zabil Albigéncov? Inkvizícia to bol kto? Keby nebolo ateistov, veriaci by si robili čo chceli - a to zabíjanie a prenasledovanie tých, ktorí 'nie sú s nimi'


Omega
Omega | 10.6.2022 18:19

Je mi zle z admina, z Gulášu, z celého SME, zo šéfredaktorky.

Za to, že dovolíte takéto lajná označiť za najvtipnejšie. Že drukujete tým, ktorí šíria nenávisť, že dovolíte urážať ľudí, ktorí držia morálne hodnoty. Že posmievate ľudí, ktorí bojujú o život.

Hanba na SME!

Predpokladám, že keď som začal čítať SME, admin ešte len behal postojačky pod maminou posteľou. Pánča, ktoré ľahko pláva životom. Bez zodpovednosti.

Neviem sa z Gulášu vymazať. Admin, vymaž ma, alebo mi daj návod, ako vyplávať sám.

SME niekedy a sme teraz je totálny oposite.

Je čas pohnúť sa ďalej...


Omega
Omega | 10.6.2022 18:23

macska,

sa zobuď, je 21. storočie. Nechceš ísť do praveku?


Potratová Veriaca
Potratová Veriaca | 10.6.2022 18:25

si na liberálnom priestore, zvykaj si, ty katolibanské lajno
čoskoro sa, banda bigotná, budete znovu plaziť sračkami v katakombách


Omega
Omega | 10.6.2022 19:27

Pochopil som: liberálne správanie je plné vývratkov, nenávisti a vnútorného egoizmu. A vidím - aj novodobou inkvizíciou.

Predpokladám, že rast ďalších liberálnych zvráteností bude pokračovať. Mnohí z vás terajších liberálov na to nebudú mať žalúdok a budú vás tiež opľúvať ako zasraných konzervatívcov.

Ale nebojte sa. SME bude pri tom.


Xytrolin
Xytrolin | 10.6.2022 22:53

A že kto tu koho nalepkuje. Nálepkovanie začali klerofasisti na Slovensku hromadne všade vo verejnom i digitálnom priestore. Začali ľudí deliť na zvrátených liberálov a bohabojnych konzervatívcov. Cca 4-5 rokov dozadu a už vtedy som sem písal, že Slovensko si nemôže dovoliť deliť sa a hrať sa na konzervatívcov a liberálov, lebo tu vládla naplno hydra Smerohlasu a toto je len zastupna téma. Ako rozdeliť ľudí a panovať im. My nie sme Veľká Británia. My sme stále čierna diera EÚ. Pokiaľ cely Smerohlas nebude stáť pred súdom! Vrátane šéfa, šéfka, šéfinka! Cela tá vlastizradna svoloč… A zaroven sa musí spoločnosť naučiť rýchlo brániť pred klerofašistami a ich hlásnymi trubami, či už v parlamente alebo mimo neho, hlavne - ako vidíme, Omega- na internete…. Mor ho! Mor ich všetkých, falošných prorokov!! Farizejov! Judášov!


Omega
Omega | 11.6.2022 08:34

Slovensko ovláda nenávisť. Nie je tu žiadne pojítko pre vzájomné pochopenie, pre vzájomnú úctu, pre podriadenie sa, dokonca pre priateľstvo. Médiá (napr. SME) tomu robia medvediu službu. Všetko spochybniť, rozdupať na prach.

Či môže byť všetko len zlé?

Súhlasím, že zlodeji majú byť potrestaní. Len kto to urobí? Mnohodetný? Vychcaný SaSankár? Uhorčík? Či PS? Tí s nimi silne koketujú. Jediný, kto to je schopný urobiť a nebojí sa, je ten, z ktorého médiá robia totálneho šaša. A vám liberálom sa to hrozne páči.


Xytrolin
Xytrolin | 11.6.2022 09:26

Nenávisť ste rozosiali vy/on, vzájomné pochopenie degradovali vy/on, vytiahli z ľudí tie najnižšie pudy a tieto pudy sa raz obrátia proti vám, tak sa nesmiete diviť, keď vás ľudia chcú zase “pribit na kríže”. Kto čím bojuje, tým zhynie!


Omega
Omega | 11.6.2022 10:28

Absolútne nesúhlasím.

A znovu ti zopakujem: mýliš si nesúhlas s nenávisťou.

Vidíš riešenie proti zlodejom na najvyšších poschodiach?

"Boj" liberálov a konzervatívcov nie je len zástupná téma. Svet bude liberálny. Demokracia sa nahrádza liberálnou demokraciou.

Samozrejme, že z konzervatívcov je potrebné urobiť nenávistníkov, aby liberálna agenda prešla jednoduchšie.

Ešte raz: nesúhlas nie je nenávisť.


Xytrolin
Xytrolin | 11.6.2022 15:06

@Omega: absolútne chápem , že nesúhlasíš;)


Omega
Omega | 11.6.2022 18:47

Prajem Ti, aby si poznal živého Krista.


Xytrolin
Xytrolin | 11.6.2022 21:45

@Omega: oh, ver tomu, že by som si prial poznať živého Krista. Aké ako všetci vieme, nie je to žiaľ možné…


Omega
Omega | 12.6.2022 06:20

@Xytrolin, vyrazil si mi dych.

Prečo to nie je možné? Slovo "všetci" mi tam nesedí.


Xytrolin
Xytrolin | 12.6.2022 09:03

@Omega: No, a práve v tomto momente končí seriózna debata a začína vždy “mystérium bludária”… Amen.


Omega
Omega | 12.6.2022 10:15

I'm sorry


Shuheyko
Shuheyko | 14.6.2022 19:33

Juraj Gyimesi a striga Zaborska bud nie su krestania alebo je Omega iba blby retard, co placa piate cez deviate a svoj "nesuhlas", ktory je v podstate zjavna nenavist voci nejakej skupine nevie ani spravne obhajit.


Shuheyko
Shuheyko | 14.6.2022 19:34

Niektorym sa Kristus naozaj podari vidiet. Tak ako sa hypochondrovi nakoniec podari vyvolat si chorobu, akou sa dovtedy len domnelo prezentoval a vsugeroval si ju. Autosugescia je silna vec a slabe osobnosti jej lahko podlahnu.


Omega
Omega | 15.6.2022 05:37

Nájdi mi citát nenávisti kresťanov voči vám. Nenájdeš.

Prejavy nenávisti vás LGB.... voči kresťanom včítane útokov (zatiaľ slovných) nájdeš plný internet. Aj plný Guláš. A denníku SME sa to tak páči.

Zameniť nesúhlas s nenávisťou je čistá schizofrénia.


Xytrolin
Xytrolin | 15.6.2022 22:56

@Omega: Citát z čoho? Z Biblie? A ak to tam teda nie je, prečo sa k nim chováte ako hovädá a vami volení zástupcovia sa furt snažia schváliť ďalšie a ďalšie obmedzenia, alebo aspoň zabetónovať pre nich nevyhovujúci stav?


Shuheyko
Shuheyko | 22.6.2022 10:55

" je ten, z ktorého médiá robia totálneho šaša. A vám liberálom sa to hrozne páči." Uz si jednoducha populacia fandiaca histrionskemu dementovi konecne uvedomte, ze z neho nikto nic nerobi. On sa prezentuje ako hlupy uplakany saso sam a media to iba odvysielaju. A zvysok populacie si z toho robi srandu. Ten saso je vsak na svojej pozicie katastrofalna skodna


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader