Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
maxhardcore

V utorok NR SR schválila ďalší megalomanský nápad Igora Matoviča, tentoraz za vyše jednu miliardu eur ročne. Jeho štýl politiky vedie k rozvratu verejných financií, k zadlženiu na generácie dopredu, likvidácii samospráv, znásilňovaniu legislatívneho procesu, ako aj Ústavy SR,“ .

Štát sa nedá riadiť ako očkovacia lotéria, jeden človek nemôže ďalšie dva roky vydierať celú krajinu.

Dnes Matovičovi prešlo toto, nikto nevie, čo bude o mesiac o pol roka. To riziko je skutočne príliš veľké. Každý ďalší deň cirkusu Igora Matoviča rehabilituje Roberta Fica (Smer-SD) a zvyšuje riziko jeho návratu .

Balíček Igora Matoviča je megalomanský, nedomyslený plán jedného človeka, ktorý dovydieral celú krajinu a ignoruje odborný konsenzus, či sa to už týka témy inflácie alebo podpory rodín. Rozvracia verejné financie a zadlžuje naše deti spôsobom, aký si nedovolil ani Robert Fico.

To, čo sme videli v utorok v parlamente, nebolo nič viac, nič menej než vznik novej politickej väčšiny, zloženej z tej horšej časti súčasnej koalície a z tej najhoršej možnej časti parlamentnej opozície. OĽANO a Sme rodina sú dnes úplne jasne a explicitne v jednom šíku s Kotlebovcami a Tarabovcami.

Igor Matovič je najväčšia škodná v slovenskej politike, najväčšia škodná pre Slovensko“.

Matovič aj Fico sú v skutočnosti rovnakí. Obaja ničia slovenskú ekonomiku, našu krajinu, ničia demokraciu, prekračujú a ničia právny štát a hlasujú aj s fašistami. Som na 100 percent presvedčený, že aj tá antikorupčná Matovičova línia nie je úprimná, aj to je iba fejk na prilákanie voličov .

 
Michal
Michal | 29.5.2022 14:38

napíš niečo, čo nevieme..
Npr. čo s tým..


Nepochopitelne
Nepochopitelne | 29.5.2022 19:11

Odkedy co ako tak vnimam politiku sa pise o kazdej vlade, ze zadlzuje Slovensko na generacie dopredu. Podla mna uz je to normalka, ked funguje Amerika z ich dlhom, alebo Japonsko tak mozeme aj my. Ved je to v konecnom dosledku jedno!


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader