Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
maxhardcore

RUSKÍ OBČANIA A POSPOLITÝ RUSKÝ ĽUD,
za túto vojnu budete ťažko pykať. Ťažko, dlho a tvrdo.
Nebude to však niečo, čo by sme vám spôsobili my z "dekadentného" západu. Všetko si to spôsobujete sami. Nič, čo by sme mohli spraviť my, nebude také hrozné, ako to, čo si spravíte vy sami.
Pozrite sa na históriu.
Keď ste v 1905 prehrali vojnu s Japonskom, vaši demoralizovaní vojaci uskutočnili Decembrovú revolúciu.
Keď ste v 1917 prehrali 1. svetovú vojnu a vaši hladní a zvlčilí vojaci sa po návrate domov pridali k boľševikom, mali ste Októbrovú revolúciu, občiansku vojnu a 70 rokov komunistického marazmu.
Keď ste v 1989 prehrali vojnu v Afganistane, vaši demoralizovaní vojaci si okrem PTSD priniesli domov kalachov, granáty a míny - a s pár oligarchami vybudovali mafiánsku spoločnosť, ktorá celé 90-e roky vypaľovala podnikateľov, vydrierala úradníkov, unášala a kradla.
Teraz ste poslali vašich mladých chlapcov na rýchlokurz dehumanizácie. A oni sa naučili veľmi rýchlo. Už vedia skvelo kradnúť, lúpiť, znásilňovať aj vraždiť. O chvíľku sa títo vaši junáci vrátia domov, prinesú si ukradnuté práčky, telefóny, šperky a samopaly. Pospájajú sa do gangov a budú lúpiť, znásilňovať a vraždiť vo všetkých ruských mestách.
Vy sa možno tvárite, že o tom neviete. Vraj vám nik o zverstvách nepovedal, vraj vaša armáda šla pomáhať, zachraňovať, denacifikovať. Môžete si pred pravdou zavrieť oči aj uši, môžete sami klamať, ale pravda vás dobehne na vašej vlastnej koži. Onedlho, keď vám tí zvlčilí chuligáni ukradnú vaše auto, znásilnia vašu dcéru, unesú vašich rodičov.
Nič, čo by sme vám vedeli spraviť západnými sankciami nebude také hrozné ako to, čo ste si spravili sami.

 
Len tak
Len tak | 17.4.2022 13:59

Chýba mi zdroj. Je to dobrá úvaha, kto je autor ?


X-C
X-C | 17.4.2022 22:45

Nepoznáš? No predsa tento psychopat, čo tu už hodnú chvíľu píše takéto kokotiny...úplne vymletý liberálny amerikanofilný magor...už ho chvíľku pozorujem a žasnem nad týmito jeho úvahami...to je niečo ako Matovič prestrojený za politika...


Len tak
Len tak | 17.4.2022 23:21

Čo tu pletieš Matoviča, kurva ?


Dead Inside
Dead Inside | 18.4.2022 03:53

suhlad


Tučko
Tučko | 18.4.2022 06:36

Úvaha je to dobrá, presne to isté sa stalo v Srbsku v 90.rokoch. Či to patrí na guláš je diskutabilné, ja som si to v každom prípade rád prečítal. Nechápem, v čom je to liberálne či amerikofilné a čo to má spoločné s Matovičom. Tiež by som rád vedel, či je to z vlastnej hlavy, alebo odniekiaľ inokadiaľ.


| 18.4.2022 08:28

tucko, to je primitivna dezole "logika". ak nezboznujes putina, si liberalny amerikanofil :D :D :D
ale co tam robi matovic to ani ja nechapem...


mod
mod | 20.4.2022 08:38

Len viac takýchto úvah. Pozri ako X-C takmer pukol od hnevu.


X-C
X-C | 26.4.2022 21:31

Vám tu fakt niektorý dobre jebe...mali by ste sa navliecť do maskáčov a hajde na Ukrajinu...tam by ste boli osožní...aspoň na chvíľku...lež by vás sundali....


Len tak
Len tak | 26.4.2022 22:04

X-C, tebe sa nechce domov do Ruska, však ? Ty by si bol radšej, keby Rusi prišli tu a ty by si im mohol všetko poukazovať... hajzle, hajzlov a tak...


| 27.4.2022 02:57

x-c a ty tam preco nejdes podporit ruskych bratov? podla toho ako sa im fasa dari by urcite kazde dalsie zradlo pre kanony ocenili :D a kadyrov by ti mozno aj nejaku kozicku pridelil aby ti v noci smutno nebolo :D :D :D


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader