Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
maxhardcore

Pokrytectvo
Vždy keď Slováci hovoria o banderovcoch na Ukrajine, je nutné im pripomenúť napríklad Slovenský štát.
Vždy keď hovoria, ako Banderovci slúžia v armáde, spomeniem si na fotky Alexandra Macha, ktorému pomohol vyhnúť sa najvyššiemu trestu samotný "otec národa" Husák, Šaňo si veselo umrel v Bratislave na starobu, na slobode.
Aké právo máme my, Slováci, hovoriť o Banderovcoch ak v druhej svetovej vojne sme dobrovoľne odviedli 70 tisíc vlastných ľudí na smrť do koncentračných táboroch?
Akým právom môžeme hodnotiť ukrajinské dejiny, keď sme sa snažili od 1938 presadiť ešte v Československu rasové zákony, čo sa podarilo po úspešnom rozbití spoločného štátu.
Už od 1937 HSĽS úspešne brojila za fašizáciu našej republiky, pod potleskom davov na Slovensku, motto bolo jednoznačné, boj proti českému husitizmu a liberalizmu, boj proti židom, Slovensko pre Slovákov.
Je to celkom veľký paradox nie?
Zatiaľ čo Stepan Bandera sedel v koncentračnom tábore počas celej vojny, naši Tisovskí klérofašisti organizovali výpravy proti Čechom, Židom, Rómom a proti Sovietskému Zväzu.
Je až desivé, že Slováci sa tvária, že nič sa nedialo, pretože SNP nás spasila. Nie, my sme za Slovenského Štátu boli horší než Banderovci !!!
A aby nebolo málo, my mame v slovenskom parlamente už dve volebné obdobia neonacistickú stranu s ceckatým Voccom. Toto volebné obdobie sa tí nacistickí kokoti rozpadli na dve strany Národných Socialistov , teda NACISTOV .
Má teraz vojnový zločinec a botoxový trpaslík Putin začať denacifikáciu Slovenska? Vo Verkhovnej rade Ukrajiny nie je žiadna politická strana podobná našim náckom !!!

 
register
register | 13.4.2022 10:03

Nieje co vytknut. Pred casom som si precital nieco o Banderovi. V momente sa nukalo porovnanie jeho (ukrajinu) a tisa (slovensky fasisticky stat). Tam nieje o com. Slovensko bolo ako vtedy, tak aj dnes, neporovnatelne fasistickejsie ako ukrajina.
Pekne si to zhrnul. Vsetko su overitelne fakty. Som zvedavy co sem vygrcaju trolovia teraz.


iqwar
iqwar | 13.4.2022 10:13

War. War never changes.

The Romans waged war to gather slaves and wealth.
Spain built an empire from its lust for gold and territory.
Hitler shaped a battered Germany into an economic superpower.

But war never changes.

Je jedno kto čo a za aké pekné pohnútky vojnu schová, vždy ide o to isté.


sarmantna teplaren
sarmantna teplaren | 13.4.2022 10:44

este ti tam chyba ten najvacsi paradox - ze nasi nacisti podporuju Putina...


aaa
aaa | 13.4.2022 11:27

Toto je veľmi dlhý vtip


Don
Don | 13.4.2022 12:14

taketo fakty som pouzil asi pred mesiacom na rodinnych dezolatov, nepomohlo. Tazko ak je v tebe zakorenena propaganda. Zasa som o nieco viac cierna ovca rodinnych oslav :D


Michal
Michal | 13.4.2022 15:23

to majú naši dezoláti z hltania utajovanej PRAUDY z dezinfoscény, pardón - z alternatívnych zdrojov.
Kŕmia sa tými sračkami dobrovoľne.
A teraz si predstavte, že v Rusku (a nielen tam) je LEN dezinfoscéna..


X-C
X-C | 13.4.2022 18:47

Toľko kokotín na jednom mieste...to asi málokto dokáže napísať, však > Max Hardcore? Asi si nepochopil celú podstatu, čo bol Slov.štát...keby to nebolo, tak ako to bolo, teba by tu už dávno nebolo...


Don
Don | 13.4.2022 18:59

X-C no daj co ti nesedí?


X-C
X-C | 13.4.2022 19:11

Jednoduché: voľakedy ľudia rozoznávali dobro a zlo...od istej doby akoby dobro prestalo existovať...už je voľba len medzi zlom a menším zlom...asi toľko aj na adresu Slov.štátu...chápeš Don???? Nikdy som neobhajoval vrahov, nepochybne tak ako Putin, je masový vrah, tak aj v Slov.štáte boli takí...to číslo 70 tis.hovorí za všetko....pravda nie je ani čierna, ani biela...vždy je sivá...s rôznymi odtieňami sivej...


X-C
X-C | 13.4.2022 19:19

Oprava: "voľba medzi zlom a menším zlom..."


Prcko
Prcko | 13.4.2022 19:31

X-C vždy to bolo o voľbe medzi dobrom a zlom ale mohli by sme sa už poučiť.


Don
Don | 13.4.2022 22:27

X-C lenže hardcore veľmi dobre pomenoval realitu. Mame tu skupinu hejslovakov, ktorí fungujú ako sekta a tisa oslavujú a Ukrajincov by za banderu všetky nechali zomrieť.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader